Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Lucie Vondráčková už nesmúti. Pristihnutá s novým mužom! O 10 rokov mladší a zase hokejista - Škandál ! Woman

Lucie Vondráčková už nesmúti. Pristihnutá s novým mužom! O 10 rokov mladší a zase hokejista

Zase hokejista! A zase mladší! Luciu Vondráčkovú (39) proste priťahujú športovci! Po mesiacoch trápenia kvôli rozvodovej bitke s útočníkom Tomášom Plekancom (36) speváčka opäť zažíva aj štipku šťastia: Učaroval jej svalnatý brankár!

Mnohí si mysleli, že je zamilovaná do fešného parkouristu Tomáša Zonygu (26), s ktorým sa minulý týždeň vrátila z pobytu v Kanade. Nikto nechcel veriť, že spolu nič nemajú, ale kdeže! Jedná sa vážne len o kamaráta. Lucie má totiž už nejaký čas oči pre iného.

Po odhalení jeho existencie sa síce speváčka novinárom vysmiala, lenže keď tlač zareagovala, vykonala veľa zvláštnu vec, ktorá vyvoláva množstvo otázok.

Lenže médiá následne priniesli informáciu, že minimálne hokejista u nej v skutočnosti mal tráviť noci aj so svojou dcérou. A zatiaľ čo o hokejistovi prichádzali informácie, že návštevy absolvoval tajne cez záhradu, športovec namiesto hlavného vchodu, tak typického pre normálne návštevy, mal zase chodiť záhadne cez garáž.

A o koho vlastne ide? Čítajte ďalej…

Článok pokračuje na ďalšej strane.