Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Justin Bieber a Hailey konečne ukázali fotky zo svadby: Takto to seklo neveste v šatách so štvormetrovou vlečkou! - Škandál ! Woman

Justin Bieber a Hailey konečne ukázali fotky zo svadby: Takto to seklo neveste v šatách so štvormetrovou vlečkou!

30. 9. 2019 – tento dátum sa pre Justina Biebera a jeho lásku Hailey už navždy stane pamätným. Uplynulý pondelok si totiž dvojica po druhýkrát povedala svoje áno. A hoci sa podľa prvotných záberov zdalo, že outfity poňali celebrity skôr v ležérnejšom párty duchu, opak je pravdou. Takto vyzerali holúbkovia počas dňa D!

Je to týždeň, čo si Hailey Baldwin (22) a Justin Bieber (25) povedali ÁNO pred zrakmi rodiny a priateľov , a konečne sa pochválili snímkami vo svadobnom.

25-ročný spevák Justin Bieber, ktorý bol dlhé roky spájaný so šoubiznisovou hviezdou Selenou Gomez (27), sa oženil. Po súkromnom obrade v polovici roka 2018 si povedal svoje oficiálne “áno” s Hailey Baldwin (22) aj pred Bohom, pričom dvojica vyzerala v ich veľký deň D skutočne očarujúco.

Justin Bieber je na svetovej hudobnej scéne od roku 2007 a ako teenagerská hviezda vyrastal doslova pred očami svojich fanúšikov. Ako už opakovane priznal, mimoriadne mu prekáža strata súkromia a práve z tohto dôvodu sa začal postupne vytrácať z verejného života a užíva si predovšetkým blízkosť svojej krásnej partnerky Hailey Baldwin.

Neter hollywoodskej hviezdy Aleca Baldwina poznala životnú lásku už od útleho detstva, pričom ako obaja v minulosti prezradili, zaľúbení do seba boli aj ako deti.

Potom, ako spevák ukončil svoj turbulentný vzťah s americkou hviezdou Selenou Gomez, partnerstvo s Hailey nabralo doslova raketový postup. Po civilnom obrade na radnici v New Yorku si dvojica povedala svoje “áno” aj pred Bohom 30. septembra, kedy sa cirkvene zosobášili v prítomnosti 154 hostí v kaplnke Somerset Chapel v Južnej Karolíne.

Článok pokračuje na ďalšej strane.