Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Je tehotná? Vojvodkyňa Kate si obliekla nádherné večerné šaty a opäť rozvírila debaty - Škandál ! Woman

Je tehotná? Vojvodkyňa Kate si obliekla nádherné večerné šaty a opäť rozvírila debaty

Vojvodkyňa a vojvoda z Cambridge sú aktuálne na kráľovskej návšteve Pakistanu, ktorá vyžaduje nielen nasadenie tisícky policajtov kvôli ich bezpečnosti, ale aj špecifický šatník.

Okolo vojvodkyne Kate je v poslednej dobe opäť rušno. S vojvodom z Cambridge tento týždeň zahájili kráľovskú cestu po Pakistanu , ktorá okrem iného vyžaduje špecifický dress code. Ich odevy musia vyjadrovať úctu k miestnej kultúre, a stylisti tak museli predovšetkým predísť akémukoľvek faux-pas.

Pre vojvodkyňu to znamená šatník plný zahaľujúcich rób inšpirovaných lokálnymi strihmi. Pod menej formálne šaty si tak berie ešte nohavice (v Pakistane sa im hovorí Shalwar), vhodný je aj šál okolo krku alebo cez rameno (zvaný Dupatta).

Večer však dostáva vojvodkyňa Kate priestor zažiariť, ako je jej zvykom. Na slávnostnej recepcii v Islamabade dorazila vo skvostnej smaragdovej róbe od návrhárky Jenny Packham. Minimálny výstrih, dlhé rukávy a opäť motív šál boli samozrejmosťou, o to viac však bolo na róbe trblietavých korálikov.

Pokiaľ ide o veľkú večernú, býva Jenny Packham pre Kate najčastejšou voľbou, na druhom mieste sa umiestňuje značka Alexander McQueen, ktorej návrhárka Sarah Burton šila vojvodkyni aj oboje svadobné šaty.

Mimochodom, vojvodkyňa v poslednej dobe opäť víri debaty o tom, či nie je štvrtýkrát tehotná. Nechtiac sa prezradil aj oficiálny instagramový účet páru Kensington Royal, ktorý zverejnil fotku Kate v spomínanej zelenej róbe, kde sa drží za brucho.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojzeny.cz