Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
A je TO vonku! Cibulková to už nevydržala a prekvapila fanúšikov: Skvelá NOVINKA! - Škandál ! Woman

A je TO vonku! Cibulková to už nevydržala a prekvapila fanúšikov: Skvelá NOVINKA!

Dominika Cibulková sa venuje tenisu od svojho útleho detstva, pričom je pre ňu doteraz srdcovou záležitosťou. V posledných mesiacoch však svoju vášeň trochu zanedbávala, keďže v tajnosti pripravovala pre fanúšikov úžasnú novinku. Nakoniec však nevydržala a všetko prezradila na sociálnej sieti.

Fanúšikovia slávnej Dominiky Cibulkovej mohli nedávno ostať príjemne prekvapení, keď tenistka na svetlo sveta vytiahla nečakanú informáciu. Plavovláska sa totiž úprimne raduje z úžasnej novinky, na akú sa zrejme veľmi dlho a svedomito pripravovala.

V súvislosti s Dominikou sa čoraz viac skloňuje tehotenstvo. Verní priaznivci tenistky ju opakovane nemiestne upozornili, že viditeľne pribrala.

Očakávalo sa, že známa blondínka sa čoskoro prizná, že pod srdcom nosí bábätko. Namiesto toho však prišla s úplne inou novinkou, z ktorej je absolútne nadšená.

Článok pokračuje na ďalšej strane.