Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Pikantné VIDEO: Hotový film pre dospelých! Na TOTO sa nechytá ani Mirka a Matej! - Škandál ! Woman

Pikantné VIDEO: Hotový film pre dospelých! Na TOTO sa nechytá ani Mirka a Matej!

V jedenástej sérii reality šou Farma nie je núdza o krásne ženy, pričom k tým najvýraznejším zaiste patrí 32-ročná Kristi Dali zo Senca. Fotomodelka, ktorá žije striedavo na Slovensku a v Los Angeles, momentálne hviezdi ako farmárka týždňa, avšak zaujať mala čím aj pred spustením šou.

Divokú krásku Kristi Dali si mnohí diváci Farmy zaškatuľkovali hneď na prvý pohľad, pričom citovo založená plavovláska ich prekvapuje každým dňom. Fotomodelka aktov sa totiž viac než konfliktami s ostatnými súťažiacimi prezentuje otvorenými názormi a mimoriadnou láskou k zvieratám.

Citlivá, no s horkou krvou. Tak sa v drsnej reality šou prezentuje krásna Kika, ktorá sa po pár týždňoch zblížila s východniarom Radom. Toho však doma čaká snúbenica Ivka, a tak sa z ich blízkosti stal nový ľúbostný trojuholník zaujímavý pre oko diváka.

Kristína Dali sa na Farme 11 netají tým, že sa živí vlastným telom. Vo svojom súkromí totiž fotí akty, pričom najnovšie sa na internete objavilo i pikantné video z jej tvorby. Úúúf, tak na toto sa nechytajú ani zábery súperov Mirky s Matejom!

Článok pokračuje na ďalšej strane.