Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Čaputová k Macronovi v kostýmku s krátkymi vlasmi: Toto je reakcia Slovákov! - Škandál ! Woman

Čaputová k Macronovi v kostýmku s krátkymi vlasmi: Toto je reakcia Slovákov!

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (46) sa vzdala svojich dlhých zlatých vlasov. Na nový účes neveriacky pozeralo celé Slovensko a aj francúzsky prezident Emmanuel Macrona (41), ktorý ju v stredu privítal v Elyzejskom paláci.

Túto zmenu totiž naozaj nikto nečakal. Od čias ostrihanej Magdy Vášáryovej vo filme Postřižiny by to bol to asi druhý najslávnejší zostrih v histórii. Ale pozor, nie je to len trik jej kaderníka Jana Molnára? Posúďte sami, či Čaputovej zmena prospela.

“Dlhé vlny, ktoré jej dvorný kaderník Ján Molnár osviežuje takzvanou 3D balayage, tentoraz nahradil krátky zostrih. Hlave štátu sa tým odhalil pekný krk a pôsobí zároveň šik a štátnicky. Tomu sa hovorí slovenský šarm po francúzsky, “okomentoval nový účes slovenský časopis Šarm a odhalil tak skutočnosť, že sa naozaj jedná o zostrih.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk