Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Fekišovce sú oproti tomu nič: Internet valcuje komické video z Belej nad Cirochou! - Škandál ! Woman

Fekišovce sú oproti tomu nič: Internet valcuje komické video z Belej nad Cirochou!

Začiatkom januára obletel celý internet a následne všetky médiá záznam z obecného zastupiteľstva malej dedinky na východe Slovenska Fekišovce. Zo dňa na deň sa tak z neznámeho miesta stala doslova vyhľadávaná turistická destinácia. Zdá sa ale, že podobný úspech čaká v týchto dňoch aj Belú nad Cirochou!

Azda každý si spomína na vtipné video z Fekišoviec, ktoré pobavilo s pani starostkou Fedorovou v hlavnej úlohe celé Slovensko. Neprešlo veľa času a na internet sa tentokrát dostalo video zo schôdze z obce Belá nad Cirochou na východe Slovenska. Poslanci rokujú o financiách, ktoré by mali byť vyčlenené na miestnu knižnicu.

Dnes tu máme niečo podobné, aj keď možno ešte o čosi lepšie. Pozrite si záznam z diskusie o potrebe obecnej knižnice v Belej nad Cirochou. “A povedzce mi, keľo raz pojdzece vymeňic si tote isté knižky. Povedz mi, Peter, keľo raz prečítaš totu istú knižku!” Garantujeme vám, že nič lepšie dnes už neuvidíte.

Článok pokračuje na ďalšej strane.