Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Českí turisti sa predbiehali v Slovenskom raji: Prípad rieši aj polícia! - Škandál ! Woman

Českí turisti sa predbiehali v Slovenskom raji: Prípad rieši aj polícia!

Prípad nebezpečného predbiehania slovenských turistov v Slovenskom raji poriadne pobúril miestnych. Čechom sa nechcelo čakať v rade na rebríky, a tak to vzali bokom po klzkých skalách, pričom ohrozili i deti. A do prípadu sa už vložila aj polícia, ktorá chystá opatrenia.

Video s trojicou údajne českých turistov zverejnila na facebooku pani Andrea a pod jej príspevkom sa takmer ihneď začalo naživo diskutovať. Správanie českých turistov v tiesňave odsúdili na sociálnych sieťach stovky komentárov ako od Slovákov, tak i od Čechov. Niektorí nešli pre silné slová ďaleko a spomínaných turistov rovno označili za “hov * da”.

Do prípadu sa vložila už aj slovenská polícia, ktorá chystá schôdzku so správou Národného parku Slovenský raj a Horskou službou. ” V súvislosti s Vami uvedeným prípadom policajti zo Spišskej Novej Vsi doteraz neprijali žiadne oznámenie, avšak o udalosti už mali vedomosť, ktorú získali monitorovaním sociálnych sietí. Polícia taký spôsob turistiky odsudzuje, “ povedala portálu Topky.sk košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. A čo ich za tento neuvážený čin čaká?

Článok pokračuje na ďalšej strane.