Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Česko aj Slovensko majú nové miss. Federálnou kráľovnou krásy je táto kráska. FOTO - Škandál ! Woman

Česko aj Slovensko majú nové miss. Federálnou kráľovnou krásy je táto kráska. FOTO

Víťazkou tohtoročného ročníka súťaže Česká Miss sa stala dvadsaťtriročná Barbora Hodačová z Teplíc. Vrcholom večera v Hudobnom divadle Karlín v Prahe bolo vyhlásenie Česko-slovenskej Miss 2019, ktorou sa stala dvadsaťročná Češka Klára Vavrušková z Kostelca nad Orlicí. O jej víťazstve rozhodla porota aj hlasy divákov.

Nadnárodný projekt vznikol spojením súťaže krásy Česká Miss s Miss Universe Slovenskej republiky. Najkrajším dievčaťom Slovenska bola v nedeľu večer vyhlásená dvadsaťtriročná Laura Longauerová z Detvy.

Česko-slovenská Miss 2019 získala kontrakt za sto tisíc eur a byt v Prahe. Zároveň postupuje na súťaž Miss Earth, pretože v národnej súťaži skončila druhá a získala titul Česká Miss Earth 2019.

Česko-slovenská Miss 2019 Klára Vavrušková má skúsenosti s modelingom z minulosti. Na pódiu a pred objektívmi sa tak cítila ako ryba vo vode. Na súťaž sa pripravovala aj psychicky a je vraj pripravená aj na prípadné negatívne komentáre, ktoré by sa po súťaži mohli objaviť.

“Mojím mottom je: Správaj sa k ostatným tak, ako chceš, aby sa oni správali k tebe. Myslím, že aj to mi pomohlo, pretože sme si to so všetkými dievčatami navzájom želali a užili sme si to, “uviedla novozvolená federálnej miss. Pozrite si fotogalériu.

Článok pokračuje na ďalšej strane.