Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Z domu Petry Vajdovej prichádzajú hrozné správy: Autonehoda a v krvi 1,7 promile! - Škandál ! Woman test

Z domu Petry Vajdovej prichádzajú hrozné správy: Autonehoda a v krvi 1,7 promile!

Slovenská herečka Petra Vajdová si v posledných mesiacoch prešla náročným obdobím, pričom bezpečné útočisko našla v manželovi Martinovi. Dvojica sa momentálne teší z prvorodeného synčeka a zdalo sa, že všetko sa upokojilo a novopečená mamička si opäť užíva život. Je to však naozaj tak?

Stovky priaznivcov Petry Vajdovej boli doslova nadšení tým, ako sa niekdajšej seriálovej hviezde podarilo zvíťaziť nad obrovskými problémami. Herečka v priebehu jediného roka porazila nepriateľa zvaného alkohol a dokonca sa stala milujúcou manželkou i matkou. Dnes je ale, zdá sa, všetko úplne inak!

Petra Vajdová sa s manželom Martinom Hrnčiříkom zoznámila na protialkoholickom liečení v Čechách, kde museli obaja čeliť ich najhoršej závislosti. Ani jeden z nich však program nedokončil. Namiesto toho sa vrhli do svadby a po pár mesiacoch sa im narodil synček, ktorý dostal meno po otcovi.

Všetko sa zmenilo v jednom okamihu. Najnovšie správy, bohužiaľ, prinášajú obrovské sklamanie.

Článok pokračuje na ďalšej strane.