Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Lucie Vondráčková už nesmúti. Pristihnutá s novým mužom! O 10 rokov mladší a zase hokejista - Page 2 of 2 - Škandál ! Woman

Lucie Vondráčková už nesmúti. Pristihnutá s novým mužom! O 10 rokov mladší a zase hokejista

Ide o desať rokov mladšieho vyšportovaného a značne pokerovaného hokejového gólmana Marka Peksa (29)!

Fotoreportéri už dokonca pristihli Vondráčkovú a jej synov Matyáša (7) a Adama (4), ako ich Marek Peksa so svojou dcérou sprevádza domov, kde strávil niekoľko hodín a zrejme aj celú noc.

Už to, že zoznámili aj svoje deti, svedčí o mnohom …

“Po poslednom vzťahu budem veľmi opatrná, než si niekoho pustím do života, aj s ohľadom na svojich dvoch synov. S Markom sa poznáme a páči sa mi na ňom, ako je to skvelý otec, naše deti si rozumejú. Koho a kedy nám do života prinesie budúcnosť, nechávame otvorené, “ povedala Vondráčková. Nový vzťah nevyvrátila, ale ani nepotvrdila. Zrejme sa tak jedná o čerstvú lásku.

Brankár Marek Peksa má z predchádzajúceho manželstva dcéru, ktorú už Luciu predstavil. A tá si vraj rozumie s jej deťmi. “Som veľmi rada, že chlapci po návrate do Prahy začínajú aj tu mať kamarátov. Je pre nich dôležité mať okolo seba aj tu deti v ich veku, nemôžu byť odkázaní len na virtuálnej komunikácii s kamarátmi v Montreale, “ uzavrela speváčka.

Rozvádzajúca sa Vondráčková si rozhodne zaslúži partnera po svojom boku. To by jej priali aj fanúšikovia, ktorí jej radia, že na boľavú dušu je dobré sa zase zamilovať.

Navyše jej ešte stále manžel Tomáš Plekanec si krátko po oznámení rozvodu začal s tenistkou Luciou Šafářovou (32) a už spolu čakajú dievčatko.

FOTOGALÉRIA: