Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
TÝŽDENNÝ HOROSKOP: Vodnára čaká milostný kolotoč, Kozorožcov nezáujem opačného pohlavia - Škandál ! Woman test

TÝŽDENNÝ HOROSKOP: Vodnára čaká milostný kolotoč, Kozorožcov nezáujem opačného pohlavia

August sa nám pekne rozbehol! A čo vás v tomto týždni čaká a neminie? V práci to s vami trochu otrasie, ale budete mať kreatívne dušu. Postavte sa tento týždeň svojej osobnej výzve. Venuša v Levovi je priaznivo naklonená vášmu milostnému životu. Tento týždeň je ako stvorený pre vášnivé chúťky.

Aké ďalšie zaujímavosti vám hviezdy predurčili? To sa dozviete v našom TÝŽDENNOM HOROSKOPE!

BARAN (21. 3. – 20. 4.) Milí Barani, tento týždeň vás zamrzí správanie jedného kolegu. V práci si prejdete horúcimi chvíľkami. Väčšinu času strávite pracovni. Vo svojom partnerskom vzťahu máte svojej drahej polovičke čo ponúknuť. A aký týždeň budú mať singles? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) V tomto týždni si budete vychutnávať pozornosť vášho miláčika. Mars v Levovi potrápi váš intelekt. A to hlavne v práci. Svoje slabé stránky neviete len tak prehryznúť. A ako si povedú singles? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Milí Blíženci, budete v strese, aby ste stihli všetky zadané úlohy. Zato váš spoločenský život bude na vrchole. Okolo vás sa to bude hemžiť zaujímavými náprotivkami. A čo vám urobí vaša drahá polovička? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Milí Raci, tento týždeň vás potrápia financie. Síce prekypujete sebadôverou, ale nenachádzate to, čo by vás uspokojovalo. Vo vzťahu vás to psychicky vyčerpáva. A ako prežijú tento týždeň singles? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

Článok pokračuje na ďalšej strane.