Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Spomínate si na Katku Koščovú zo superstar? 37-ročná speváčka takto zanedbane ešte nevyzerala! - Škandál ! Woman

Spomínate si na Katku Koščovú zo superstar? 37-ročná speváčka takto zanedbane ešte nevyzerala!

Dámy, ktoré sa objavujú v televíznych šou, si väčšinou na svoj imidž poriadne potrpia. Upravené vlasy, dokonalý make-up či značkové handry. To však vôbec nie je prípad prvej slovenskej SuperStar Katky Koščovej, ktorú by ste dnes na ulici zrejme vôbec nespoznali.

Katka Koščová vyhrala v roku 2004 prvú sériu šou Slovensko hľadá SuperStar, a hoci sa na rozdiel od niektorých kolegov príliš v televízii či rádiu neobjavuje, patrí medzi najúspešnejšie výherkyne tejto súťaže. “Gaučaňa” však evidentne kašle na svoj vzhľad a na najnovšom zábere vyzerá omnoho staršie!

Vizážisti si ju v Superstar brali do svojich rúk a spravili z nej divu. Katku ale vyumelkovaný imidž vôbec nebaví, a tak sa po skončení súťaže, z ktorej odišla ako víťazka, opäť vrátila k prirodzenosti.

Hoci sa na rozdiel od mnohých svojich kolegov neobjavuje v televízii ani v rádiu, patrí, paradoxne, k najúspešnejším súťažiacim v histórii speváckej šou. S jedinečným šansónovo-folkovým štýlom žne úspech na koncertoch, ktorých má počas roka naozaj požehnane. Rovnako sa môže pochváliť aj pekným číslom vydaných albumov.

Článok pokračuje na ďalšej strane.