Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Dcéra Borisa Kollára nie je žiadne neviniatko: Zverejnila fotku v posteli a úplne nahá! - Škandál ! Woman

Dcéra Borisa Kollára nie je žiadne neviniatko: Zverejnila fotku v posteli a úplne nahá!

Boris Kollár ani nemusel zasadnúť do poslaneckých lavíc, aby každý vedel, kto je. Slovenský podnikateľ nesmie chýbať na žiadnej spoločenskej akcii. V Bratislave každého pozná a kade chodí, tade plodí deti.

Boris je úspešným podnikateľom a vplyvným politikom. Aj napriek tomu ho mnohí Slováci poznajú predovšetkým ako otca desiatich detí, ktoré má s deviatimi rôznymi ženami. Z niektorých jeho potomkov však už nie sú rozkošné detičky, ale krásne slečny.

Multiotecko sa môže tešiť z dcéry Alexandry Horňákovej, ktorú má s právničkou Stankou Horňákovou. Nedávno oslávila 18-te narodeniny a stala sa z nej krásna mladá slečna. Saška sa intenzívne venuje jazde na koni a rada by sa zúčastnila majstrovstiev Európy.

Saša sa momentálne nachádza v New Yorku, kde si dlhé chvíle kráti po svojom. Niekto by šiel na prechádzku, najesť sa či zacvičiť. Kollárova dcéra sa však rozhodla pre iný druh zábavky. Kompletne nahá a s dokonalým make-upom sa hodila na posteľ, aby ju ochotná kamarátka zvečnila tak, ako ju Boh stvoril.

Článok pokračuje na ďalšej strane.