Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Tajný denník Alžbety II. skrýva pikantné tajomstvo! - Škandál ! Woman

Tajný denník Alžbety II. skrýva pikantné tajomstvo!

O súkromí kráľovnej Alžbety II. (98) sa toho príliš nevie. Britská panovníčka si však všetky svoje zážitky a pocity údajne každý večer zapisuje do svojho denníka. Jej zápisky sú pre ňu rovnako dôležité, ako kráľovské klenoty, ktoré majú hodnotu miliónov eur.

Alžbeta II. si denník stráži ako oko v hlave, dobre si totiž uvedomuje, že jeho strata by vyvolala veľké pozdvihnutie. Zapisuje si do neho všetko o svojej rodine, ľuďoch, ktorých cez deň stretla, ale aj dojmy z miest, ktoré navštívila. “Denník si berie všade so sebou. Ešte nikdy sa nestratil. Keby sa tak stalo, pravdepodobne by niekto z jej sluhov skončil vo väzení,” prezradil podľa webu Nový Čas herec Michael Palin (76), ktorý s kráľovnou diskutoval o denníku počas večere.

“Začali sme sa rozprávať o denníkoch po tom, čo som spomenul, že ja si jeden vediem. Rozdiel je v tom, že môj by mohol byť publikovaný, zatiaľ čo jej je prísne tajný. Existujú od neho iba dva kľúče. Druhý stráži jej tajomníčka, “prezradil.

Článok pokračuje na ďalšej strane.