Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Zmiešajte tieto 3 veci a za chvíľu vám narastú silné, hrubé vlasy - Škandál ! Woman test

Zmiešajte tieto 3 veci a za chvíľu vám narastú silné, hrubé vlasy

Vypadávanie vlasov je prirodzený proces, ktorý sa deje každému. Preto by vás nemalo znepokojovať zopár chumáčikov vypadaných vlasov na dlážke v kúpeľni.

Možno ste o tom doteraz nepočuli, no každý deň strácame v priemere 50 až 100 vlasov.

Avšak v prípade, že ste za poslednú dobu na sebe spozorovali, že vám vlasy zredli, ich hrúbka sa výraznejšie stenčila či nebodaj máte na hlave miesta s plešinami, to už znamená vážnejší problém.

Príčiny vypadávania vlasov
Vypadávanie vlasov môže mať rôzne príčiny. Najčastejšie sa jedná o genetiku, ochorenie, pôrod dieťaťa, užívanie niektorých liekov alebo zlé stravovanie.

Konkrétne ide o nasledujúce dôvody:

vážne infekcie v tele
dedičnosť
poruchy stravovania (anorexia a podobne)
autoimunitné ochorenia
prirýchle chudnutie
trvalý nedostatok niektorých minerálov a vitamínov (železo, draslík)
prekonanie operácie
stres
onkologická liečba
časté používanie niektorých druhov vlasovej kozmetiky, hlavne lakov a farieb
menopauza

Ak ste doteraz vyskúšali tradičné kozmetické prípravky na podporu rastu vlasov, no nezabrali, nemusíte zúfať. Máme pre vás jedno osvedčené prírodné riešenie.

Nasledujúci vlasový tonikum má na rast vlasov úžasné účinky. Nielen podporí ich rast, ale vlasy budú aj hrubšie, pevnejšie a odolnejšie proti lámaniu a vypadávaniu. Ako si ho pripravíte? To sa dozviete na nasledujúcej strane.

Článok pokračuje na ďalšej strane.