Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Skazená dovolenka: Chorvátske more zaplavili výkaly, pláže zamorila nebezpečná baktéria. VIDEO - Škandál ! Woman test

Skazená dovolenka: Chorvátske more zaplavili výkaly, pláže zamorila nebezpečná baktéria. VIDEO

Chorvátske úrady varujú pred kúpaním v mori na pláži pri dedinke Srebreno neďaleko Dubrovníka. Podľa tamojších úradníkov z odboru životného prostredia zamorili vodu pri brehu fekálie z kanalizácie.

Kúpanie sa v tomto mieste naozaj neodporúča, pretože sa do vody dostali črevné baktérie Eschericha coli, ktorá môže byť pre človeka nebezpečná.

“Na pláži došlo ku krátkodobému znečisteniu mora zbernými vodami,” uvádza župný úrad na svojich stránkach. Navyše sa pri testovaní vody potvrdili nadlimitné počty črevných baktérií, ktoré môžu človeku spôsobiť veľké problémy, od hnačkových infekcií až po závažné ochorenia. Informuje o tom TN.cz. Úrad Dubrovnícko-neretvianskej župy vydal vo štvrtok varovanie, aby sa ľudia v zamorenej vode radšej nekúpali.

Článok pokračuje na ďalšej strane.