Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Pamätáte si obéznu Radku z Reštartu? Odpadnete ako teraz vyzerá! FOTO - Škandál ! Woman test

Pamätáte si obéznu Radku z Reštartu? Odpadnete ako teraz vyzerá! FOTO

Relácia o chudnutí zmenila zopár životov, svoje by o tom vedela rozprávať aj prvá účastníčka z Nových Zámkov, Radka Kaletová. Pôvodom východniarka to vôbec nemala jednoduché, prešla si viacerými zložitými obdobiami, no nakoniec sa jej to podarilo.

Energická mamička nechcela, aby sa za ňu jej deti hanbili, a preto neváhala a prihlásila sa do šou Reštart. V počiatku svojej premeny vážila viac ako 140 kilogramov, pričom odhadovaný biologický vek organizmu mala ako 62-ročná žena. Po čase sa preto rozhodla zobrať vážne slová odborníkov a pod ich vedením sa pustila do náročnej premeny. Po mesiacoch driny sa Radke podarilo schudnúť 55 kilogramov, pričom jej snom bolo klesnúť pod magickú osemdesiatku.

Rodáčka z východu sa teda rozhodla v ceste za vytúženými cieľmi pokračovať aj po vypnutí kamier. Jej snom bolo klesnúť pod magickú hodnotu 80 kilogramov, čo sa jej napokon aj podarilo. Hudobne nadanej Slovenke sa tak od zahájenia šou podarilo zhodiť už dohromady 65 kíl, čím sa konečne prepracovala pod vysnívanú hranicu.

Článok pokračuje na ďalšej strane.