Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Otrasná premena Renée Zellweger: Z prirodzene krásnej herečky v silikónovou ženskú. FOTO - Škandál ! Woman

Otrasná premena Renée Zellweger: Z prirodzene krásnej herečky v silikónovou ženskú. FOTO

Renée Zellweger (50) milovali ženy po celom svete. Keď sa v roku 2001 predviedla v trháku Denník Bridget Jonesovej ako normálne, obyčajná ženská, ktorá má rovnaké problémy ako mnoho iných žien, okamžite sa stala vzorom.

Bohužiaľ nikto z nás nemládne a herečka je typickým príkladom toho, kam by ženy rozhodne zájsť nemali. Pozrite sa, ako šiel čas s jednou z najobľúbenejších herečiek, ktorá sa postupom rokov premenila v plastikovú príšeru.

Je tomu už neuveriteľných osemnásť rokov od doby, kedy sa na filmových plátnach objavil už kultový film Denník Bridget Jonesovej. Príbeh o žene v tridsiatke, ktorá si zo všetkého najviac praje zhodiť pár kíl a nájsť pána božského si zamilovali ženy po celom svete.

Hlavným dôvodom bolo, že príbeh Bridget Jonesovej bol rovnaký, ako má veľa nešťastných žien snažiacich sa schudnúť a nájsť kvalitný vzťah. Renée Zellweger sa stala doslova hrdinkou. Ženy a dievčatá na nej milovali jej prirodzenosť, vtip a pôvab. Lenže Renée Zellweger má evidentne veľké problémy so starnutím.

Článok pokračuje na ďalšej strane.