Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Muž bol znechutený svojou obéznou spolusediacou v lietadle. O 2 hodiny sa za to nenávidel - Škandál ! Woman test

Muž bol znechutený svojou obéznou spolusediacou v lietadle. O 2 hodiny sa za to nenávidel

Muž nastúpil do lietadla a sadol si na sedadlo k oknu podľa palubného lístka. Pohodlne sa usadil a pripravil sa na cestu z Tokya do Hong Kongu. Krátko na to si vedľa neho sadla žena a on bol v momente znechutený. Takto opísal ich stretnutie:

,,Ahoj! Ako sa máš? „Žena sa usmiala a posadil sa vedľa mňa. Musela sa pomaly pretlačiť k jej miestu a keď si sadla, zaplnila komplet celé dostupné miesto.
Taktiež sa snažila pohodlne usadiť. Oprela svoju obrovskú ruku na spoločnú lakťovú opierku. Jej mohutnosť zaberala celý priestor okolo mňa. Zdesil som sa a otočil sa k oknu.

Naklonila sa ku mne a zopakovala svoj pozdrav pozitívnym, príjemným hlasom. Jej tvár sa týčila nad mojou hlavou, nútilo ma to obrátiť sa a pozrieť na ňu. ,,Ahoj,“ odpovedal som so zjavným odporom.
Odvrátil som sa a pozrel sa z okna paluby premýšľajúc nad dlhými hodinami mojej cesty s týmto monštrom vedľa mňa.
Za pár minút som pocítil štuchnutie.,,Volám sa Laura. Som z Británie. A čo vy? Japonsko? “
„Malajzia,“ vyštekol som.

Článok pokračuje na ďalšej strane.