Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Mária Bartalos konečne ukázala TVÁR synčeka: Ľudí zarazil TENTO detail! - Škandál ! Woman

Mária Bartalos konečne ukázala TVÁR synčeka: Ľudí zarazil TENTO detail!

Herečka Mary Bartalos sa 21. júna stala mamičkou maličkého Noela, ktorého priviedla na svet svojmu milovanému Adriánovi. Kým doposiaľ však jeho tváričku ukrývali pred svetom, po takmer mesiaci urobili výnimku a rozkošného synčeka ukázali celému svetu.

Mary Bartalos sa spolu s manželom Adriánom tešia od konca júna z nového prírastku do rodiny. Po tom, čo známu herečku prepustili z nemocnice, sa dvojica pochválila prvými zábermi s malým bábätkom, avšak jeho tváričku neukázali. Až doteraz.

Adriánovi porodila synčeka, ktorému dali netradičné meno Noel. Sympatická herečka tak prežíva jedno z najkrajších životných období. V krátkej dobe po pôrode sa kráska dostala opäť do formy a popôrodné kilá vôbec nie je vidieť.

Manželia Bartalosovci sa spolu so svojím synčekom objavili na zábere zo zdravotnej poisťovne, kde môžeme vidieť hrdého otecka v náručí s malým Noelom. „Vitaj medzi nami, Noel. Nech ti je sveta žiť,” znejú slolá danej spoločnosti, ktoré vyvolali poriadny rozruch.

Článok pokračuje na ďalšej strane.