Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Manželku mal v reštaurácii streliť do hlavy miestny novinár: Žena zomrela v nemocnici - Škandál ! Woman test

Manželku mal v reštaurácii streliť do hlavy miestny novinár: Žena zomrela v nemocnici

Pri streľbe v reštaurácii v Rychnove nad Kněžnou bola vo štvrtok večer ťažko zranená žena. Polícia zadržala muža, ktorý je z činu podozrivý. Podľa Denníka je strelcom miestny novinár. Žena zraneniam v nemocnici podľahla.

Oznámenie o streľbe prijala polícia krátko po 20:00. “Na miesto vyšiel okamžite kompletný výjazd kriminalistov, ktorí tu stále pracujú a zaisťujú všetky informácie a dôkazy potrebné na objasnenie tohto činu,” uviedla hodinu pred polnocou policajná hovorkyňa Ivana Ježková.

” Z doterajšieho vyšetrovania vyplýva, že 49-ročný muž z Rychnovska zaútočil svojou legálne držanou krátkou strelnou zbraňou na svoju 47 ročnú manželku, ktorá bohužiaľ následkom strelného poranenia po prevoze do nemocnice podľahla,” uviedla policajná hovorkyňa v piatok.

Svedkovia a ľudia oboznámení s prípadom Denníku potvrdili, že strelcom je miestny novinár. Čo ale otrasnú udalosť spôsobilo?

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk