Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Beckham ukázal mamu (70). Slávny športovec je jej klon. FOTO - Škandál ! Woman test

Beckham ukázal mamu (70). Slávny športovec je jej klon. FOTO

Legendárny futbalista pre fanúšikov zasa poodhalil kúsok súkromia a zverejnil snímku so svojou mamičkou. Sandra Beckham (70) je aj napriek svojmu veku veľmi šarmantná dáma, takže David má zaistené, že bude aj na staré kolená vyzerať ako playboy. Podobnejší už si snáď naozaj byť nemôžu.

Vynechať Wimbledon by bol v prípade Davida Beckhama hriech. Najslávnejší športovec predsa nemôže chýbať na najslávnejšom tenisovom turnaji. Keďže je gentleman každým krokom, nevzal do hľadiska nikoho iného než svojou mamičku. S tou podobu sa naozaj nezaprie.

Kto by čakal sedemdesiatročnú starenku, ten by sa mýlil. Sandra Beckham je veľmi vitálna. Najskôr po nej má David talent na šport. Rodina na ňu navyše nedá dopustiť. Pozrite sa sami.

Článok pokračuje na ďalšej strane.