Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Harry na dne kvôli Meghan: Otcovské testy vraj hovoria jasne - Škandál ! Woman

Harry na dne kvôli Meghan: Otcovské testy vraj hovoria jasne

V sobotu sa britská kráľovská rodina zišla na hrade Windsor, aby oslávila krstiny potomka princa Harryho Archieho Mountbatten-Windsor. Princ Harry sa s manželkou Meghan rozhodli, že sa vzoprú tradíciám a krstiny ich synčeka budú súkromnou záležitosťou.

Dvojmesačný Archie Mountbatten-Windsor bol pokrstený v súkromnej hradnej kaplnke za prítomnosti najbližšej rodiny a priateľov jeho rodičov. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu už mnohokrát ukázali, že si chcú robiť veci po svojom a zažitých kráľovských tradícií sa držať len v najnutnejších situáciách. Preto sa rozhodli, že krstiny ich prvorodeného syna budú súkromné. Nedovolili, aby novinári fotografovali a natáčali ich príchod ani príchod hostí do kaplnky. Dokonca ani neuviedli mená hostí a mená krstných rodičov.

O tom, že Archie nie je pokrvným synom britského princa, sa špekulovalo hneď po jeho narodení. Informáciu vydával za podloženú portál Globe. Teraz vraj vyplávala na povrch aj ďalšia skutočnosť.

Článok pokračuje na ďalšej strane.