Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Prezidentka Čaputová na Pohodu dorazila v týchto šatách! TAKTO ju nespoznáte! - Škandál ! Woman

Prezidentka Čaputová na Pohodu dorazila v týchto šatách! TAKTO ju nespoznáte!

Aj prezidentka SR dokáže prekvapiť! Zuzana Čaputová sa musí od svojho zvolenia ukazovať len v elegantných a oficiálnych outfitoch. O to väčšie prekvapenie nastalo, keď dorazila na festival Pohoda v týchto šatách.

Novozvolená hlava štátu Zuzana Čaputová sa objavila na tohtoročnom festivale Pohoda, ktorý sa už tradične, koná v Trenčíne. Doteraz sme u nej boli zvyknutí na konzervatívnejšie šaty, ale prezidentka sa odviazala a všetkým ukázala, že aj neformálne oblečenie a tenisky jej pristanú!

Hlava štátu nám pripomenula, ako vyzerá, keď sa nastajluje do neformálnych šiat a vyrazí si na festival Pohoda. Hoci prezidentku sprevádzali sirény, polícia a ochranka, z auta vystúpila usmiata blondínka s rozpustenými vlasmi. Zuzana Čaputova zavítala medzi hudobníkov a nadšencov známeho festivalu v slušných bielych pruhovaných šatách po zem, pričom na nohách mala štýlové tenisky.

Článok pokračuje na ďalšej strane.