Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Známa televízna tvár (†35) je mŕtva: Desivá nehoda na ceste! - Škandál ! Woman

Známa televízna tvár (†35) je mŕtva: Desivá nehoda na ceste!

V hlavnom meste Spojeného kráľovstva, v Londýne zahynula pri nešťastnej dopravnej nehode na elektrokolobežke známa youtuberka a televízna moderátorka (35) . Informovali o tom počas uplynulého víkendu viaceré britské médiá.

Podľa spomínaných médii ide v tejto krajine o prvú smrteľnú nehodu používateľa elektrickej kolobežky, ktorá podľa britských zákonov nesmie byť používaná v dopravnej premávke. Ide o nariadenie, ktoré by malo zabezpečovať bezečnosť, plynulosť, a predchádzať práve takýmto nešťastným náhodám.

Svojím životom motivovala len na Instagrame vyše 50-tisíc sledovateľov, kým na YouTube až 350-tisíc odberateľov. Osudnou sa jej stala piatková jazda v Londýne na elektrickej kolobežke, keď do nej na kruhovom objazde narazilo nákladné auto. Jej náhly odchod potvrdila rodina na profile sociálnej siete: “Nikdy na ňu nezabudneme. Bola veľmi špeciálny človek,” znejú smutné slová.

Článok pokračuje na ďalšej strane.