Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Z Vivien Babišovej vyrástla slečna s vycibreným vkusom: Za luxusné doplnky utráca desaťtisíce. FOTO - Škandál ! Woman

Z Vivien Babišovej vyrástla slečna s vycibreným vkusom: Za luxusné doplnky utráca desaťtisíce. FOTO

Pohľadná Vivien Babišová (17) odprevadila svojho otca na recepcii na francúzskej ambasáde a náramne jej to pristalo. Je vidieť, že Vivien má vkus a najmä na doplnkoch nešetrí. Rovnako ako jej mamička sa Vivien vyžíva v luxusných lodičkách a kabelkách.

Vivien Babišová už nie je žiadne malé dievča, ale poriadna slečna a podľa toho sa tiež oblieka. Vo štvrtok jej robil garde jej otec Andrej Babiš (64) a spoločne posedeli pri jednom stole s prezidentom Milošom Zemanom.

Pohľadná Vivien sa medzi tmavými oblekmi vynímala v ružových šatôčkach, ktoré boli na jej štíhlu postavu ako uliate, a doplnila ich čiernou koženou bundou. Andrej Babiš svoju dcéru pred stretnutím s Milošom Zemanom (74) odprevadil na výstavu do katedrály, kde mala Vivien ešte biele tenisky. Tie však vzápätí vymenila za extravagantné lodičky od módneho návrhára Christiana Louboutina.

Článok pokračuje na ďalšej strane.