Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Vojna Meghan a Kate sa vyostrila! Už spolu vôbec nevydržia? FOTO - Škandál ! Woman test

Vojna Meghan a Kate sa vyostrila! Už spolu vôbec nevydržia? FOTO

Vlani sa ešte zdalo, že kráľovské švagriné Kate (37) a Meghan (37) si dobre rozumejú a mohli by sa z nich stať kamarátky. Kde tie terajšie vzťahy sú … Tento rok sa už na tenisovú udalosť roka vypravili každá zvlášť! Čo v tom je?

Wimbledon patrí k obľúbeným športovým udalostiam a tradične naň zavítajú aj známe osobnosti či členovia kráľovskej rodiny. Ani tento ročník nebol výnimkou a na dramatické dianie na kurtoch sa vybrali hneď dve britské vojvodkyne – Kate a Meghan .

Ovšem kto by čakal, že vyrazia spoločne, ten by sa škaredo mýlil. Každá totiž dorazila zvlášť – choť princa Williama (37) sa prišla pozrieť už v utorok 2. júla a v bielych šatách jej to veľmi pristalo. Vyzerala uvoľnene a dokonca sa pohrávala so slnečnými okuliarmi a hýrila úsmevy.

Zato manželka princa Harryho (34) si dala trochu na čas a na turnaj zavítala až o dva dni neskôr, vo štvrtok 4. júla. Na kurtoch sa bavila hneď s dvoma kamarátkami a bolo vidieť, že sa dámy spolu naozaj bavia jedna radosť. Meghan, ktorá v máji priviedla na svet prvého synčeka Archieho, si s nimi šepkala a chvíľami sa hlasno smiala a nakláňala sa pritom tak, že div nespadla zo sedačky. FOTO nájdete na nasledujúcej strane.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk