TÝŽDENNÝ HOROSKOP: Vodnára čaká milostný kolotoč, Kozorožcov nezáujem opačného pohlavia

LEV (23. 7. – 22. 8.) August je pre Levov vášnivým obdobím. Na pracovisku ste kreatívni a singles sú skvele naladení na zoznamovanie. Vaše dlhoročné vzťahy dostávajú grády. Čo sa medzi vami bude diať? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Milé Panny, tento týždeň si vyčleníte viac priestoru na lásku. Prvý krok na zoznámenie budú musieť urobiť singles. S vašimi blízkymi si vyjasnite, čo je pre vás dôležité. A ako sa vám bude dariť v práci? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) V týždni budete musieť bojovať o každú maličkosť. Potrebujete si oddýchnuť so svojím miláčikom. Pre deti si zariaďte stráženie a vyrazte von. Oddýchnete si a naberiete druhý dych. A čo čaká singles? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

ŠKORPIÓN (24. 10. – 22. 11.) Milí Škorpióni, na svoju novú známosť urobíte perfektný prvý dojem. Ak ste bez práce, máte príležitosť vyjednať výhodnú zmluvu. Vo vzťahu si robíte starosti a siahate po medikamentoch. Čo vám radia hviezdy? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

STRELEC (23. 11. – 21. 12.) Tento týždeň by ste mali investovať čas do svojho vzhľadu. Podčiarknite svoje silné stránky. Vaša nová imidž vám môže dohodiť i novú prácu. Na čo pozbierate odvahu? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

KOZOROŽEC (22. 12. – 20. 1.) Milí Kozorožci, lichotí vám, že je o vás záujem. Zároveň začínate premýšľať o zmene. Len máte strach, aby ste sa rozhodli správne. Singles, tak moc prahnete po láske. Podarí sa vám nejakú získať? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

VODNÁR (21. 1. – 20. 2.) V tomto týždni sa pripravte na milostný kolotoč. Vytiahnete ženské a mužské zbrane a nezaváhate. Čo vás ale rozčuľuje? Vaša spriaznená duša chce to, čo si zaumieni. A ako sa vám povedie v práci? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Milé Rybky, tento týždeň budete stredom spoločenského diania. Na svojho miláčika by ste sa radšej nemali spoliehať. Potrebujete dosiahnuť výhod, ale so svojou drahou polovičkou s tým radšej nepočítajte. A singles? To sa dozviete vo fotogalérii na konci článku.

FOTOGALÉRIA: