Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Tuk v oblasti brucha bude veľmi skoro minulosťou. Stačí RAŇAJKOVAŤ tento nápoj - Škandál ! Woman test

Tuk v oblasti brucha bude veľmi skoro minulosťou. Stačí RAŇAJKOVAŤ tento nápoj

Kto sa rozhodne chudnúť, ten veľmi dobre vie, že existujú rôzne problematické partie, kde to nie je zase až tak jednoduché. A takou konkrétnou partiou je rozhodne aj brucho. U neho sa odporúča hlavne cvičenie, ktoré bude spojené s tým, že budú tuky spaľované práve vďaka pohybu. Zabúdať však nemožno tiež na to, že sú aj iné cesty, ako túto partiu zmenšiť. Pomôcť môžu jedinečné a správne raňajky.

Obsahuje všetko, čo potrebujete

Hlavným unikátom daných raňajok je rozhodne to, že obsahujú úplne všetko, čo potrebujete k tomu, aby vám chudnutie išlo ako po masle. A to preto, že hneď ráno naštartujete svoj metabolizmus, ktorý má pochopiteľne veľký vplyv aj na to, ako rýchlo spaľujete tukové zásoby.

Ďalej nezabúdajte na to, že dané raňajky obsahujú aj veľa vitamínov a tiež minerálov, vďaka čomu zaistíte, že vaše telo bude aj perfektne zdravé a bude tiež správne fungovať. To posledné, na čo sa zamerať, je tiež fakt, že môžete vďaka danému zloženiu prospieť aj vašej kráse. Konkrétne potom v oblasti vašej pokožky.

Zlepšíte tiež svoje trávenie

Je dokázané, že aj zlé trávenie môže mať priamy vplyv na to, či vám ide chudnutie dobre, alebo zle. Pokiaľ ide o situáciu číslo dva, hovoríme o takzvanom lenivom čreve. Tráviaci systém nepracuje ako má a to má vplyv aj na to, že vaše tuky zostávajú stále v oblasti brucha.

Predovšetkým vďaka obsahu vlákniny dôjde k tomu, že bude vaše črevo pracovať ako má. Navyše zaistíte aj to, že bude vyčistené od všetkého nežiadúceho. Čisté črevá sa navyše podpisujú aj na celkovej imunite ľudského tela, ktorá bude v poriadku a vy tak budete chránení pred radom chorôb.

Čo budete potrebovať?

Netreba sa obávať, že by bol tento nápoj akokoľvek komplikovaný na prípravu, pretože opak je pravdou. Potvrdzujú to predovšetkým jednotlivé ingrediencie, ktoré budete k príprave potrebovať. Základom je:

  • 1 nízkotučný biely jogurt
  • 5 sušených sliviek
  • 1 lyžica ľanových semienok
  • 2 lyžice ovsených vločiek
  • 1 lyžica kvalitného kakaa

Ako postupovať pri príprave?

Sú hneď dve možnosti, ako by mohli vaše raňajky vyzerať. Tá prvá je spojená s tým, že sa inšpirujete servírovaním musli. To znamená, že jogurt zmiešate s kakaom a následne vložíte do misky. Do tej potom vložíte samotné slivky, zasypete ovsenými vločkami a tiež ľanovými semienkami. Jedlo skvele vyzerá a bude tiež veľmi dobre chutiť.

Druhá možnosť je ešte jednoduchšou variantou na tieto zázračné raňajky. Nemusíte si s ničím robiť hlavu, keďže všetky suroviny len vložíte do mixéra a potom ho pustíte. Mixujete do doby, než vznikne hladký nápoj. Pokiaľ by bol príliš hustý, je možné pridať trochu mlieka, poprípade tiež trochu vody. Forma konzumácia týchto raňajok je tiež samozrejmá. Nápoj jednoducho vypijete.

Pripravujte večer, konzumujte ráno

Unikátom daného receptu na zdravé raňajky na chudnutie je tiež to, že ich nepripravujete ráno. A to znamená, že nebudete musieť ani skôr stávať. Príprava týchto raňajok by mala prebehnúť vždy večer. Následne ju uskladnite v chladničke, kde dôjde k tomu, že sa lepšie uleží a chute sa tiež lepšie prepoja. Konzumácia následne prebehne klasicky ráno. Výhodou je aj to, že nemusíte skôr stávať, pretože rajky tak budete mať už pripravené na konzumáciu.

Konzumujte pravidelne

Ideálne je jesť tieto raňajky pravidelne, najlepšie niekoľkokrát do týždňa. Že je to to pravé, spoznáte už prvé dni. Po jedle zistíte, že sa vo vašom tele niečo deje. Že sa črevá postupne začínajú hýbať a že dochádza tomu, že sa rozbieha metabolizmus a tiež samotné trávenie. Že sú to najlepšie raňajky pri diéte sa potvrdí aj následne, pretože uvidíte, ako efektívne budete strácať kilogramy. A to práve v oblasti problémových partií, ktorou brucho stopercentne je.

Zdroj: livehealthy.chron.com