Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Trendu aplikácie FaceApp podľahlo mnoho ľudí. Skrýva v sebe ale nebezpečenstvo - Škandál ! Woman test

Trendu aplikácie FaceApp podľahlo mnoho ľudí. Skrýva v sebe ale nebezpečenstvo

S fotkami, na ktorých človek vyzerá ako dôchodca, sa na sociálnych sieťach roztrhlo vrece. Trendy aplikácii, ktorá vám ukáže, ako by ste mohli vyzerať v starobe, podľahla už tiež značná väčšina známych osobností. Aplikácie, v rámci ktorej zostarnete o mnoho rokov, ale nie je tak neškodná, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

FaceApp nielen ukáže, ako budete pravdepodobne vyzerať v starobe, aplikácia vie človeka aj omladiť alebo skrášliť. Populárnu aplikáciu môžete do svojho telefónu stiahnuť síce zadarmo, ale odsúhlasením podmienok dávate prístup k dátam vášho telefónu.

V podmienkach použitia aplikácie sa píše, že dávate všetky práva na fotografiu samotným tvorcom. Ak sa prihlásite pomocou Facebooku, dá váš telefón aplikácii prístup k väčšine informácií.

Prevádzkovateľ aplikácie spoločnosť Wireless je registrovaná v Rusku a podľa tamojších zákonov je toto v poriadku. Čítajte ďalej.

Článok pokračuje na ďalšej strane.