Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Tenisový "dôchodok" jej pristane. Šafářová vedľa Plekanca len kvitne! Posúďte sami. FOTO - Škandál ! Woman test

Tenisový “dôchodok” jej pristane. Šafářová vedľa Plekanca len kvitne! Posúďte sami. FOTO

Raketu stále nosí v batôžku, ale už s ňou strieľa len pre potešenie. Lucie Šafářová (32) si užíva tenisového dôchodku, ktorý má na ňu na prvý pohľad blahodarný vplyv.

Až v pondelok vypukne v Londýne slávny Wimbledon, bude to prvýkrát, čo počas grandslamu bude Lucka oficiálne vo výslužbe. Kariére dala zbohom presne pred mesiacom na French Open, keď vypadla hneď v prvom kole štvorhry. A potom sa jej prevrátil život hore nohami.

Cesta do Kanady
Namiesto, aby sa naháňala po trávnatých dvorcoch a chystala sa na turnaj v All England Clube, vyrazila s priateľom Tomášom Plekancom (36) na cesty. Súdiac teda podľa kufríkov, s ktorými vo štvrtok prišli k svojmu pražskému bytu. Nie je tajomstvom, že hokejista bol v Montreale vyzdvihnúť synov Matyáša (7) a Adama (4), ktorým skončil školský rok a z rozhodnutia kanadského súdu sa mali vrátiť do Česka (zatiaľ čo ich mamička Lucie Vondráčková , s ktorou sa Tomáš rozvádza, priletela sama až v piatok).

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk