Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Tajomstvo spálne Michaela Jacksona († 50): Močenie, kondóm od chlapa a špina na obliečkách od … - Škandál ! Woman test

Tajomstvo spálne Michaela Jacksona († 50): Močenie, kondóm od chlapa a špina na obliečkách od …

Že mal Michael Jackson († 50) znásilňovať malých chlapcov? Podľa mnohých blízkych zosnulého kráľa popu je to nezmysel. Spevák bol vraj v posteli poriadny divoch, pod perinou ale vyvádzal so ženami, nie s deťmi. Potreboval k tomu ale dodržanie svojich rituálov, v ktorých hrala úlohu moč, make-up, tma a zašpinené obliečky!

Duševne narušený alfa samec. Taký mal byť Michael Jackson († 50) za zatvorenými dverami svojej spálne. Tam pritom neznásilňoval malých chlapcov, ako tvrdí škandalózny dokument Leaving Neverland, ale poriadne vyvádzal s dospelými ženami. Aspoň to tvrdí spisovateľ Randy Taraborrelli vo svojej knihe o kráľovi popu, s ktorým sa dlhé roky priatelil.

Zameral sa predovšetkým na jeho manželstvo s Lisou Mariou Presley (51), ktorých vzťah začal aj stroskotal v 90. rokoch. „Mali spolu veľmi intenzívny a aktívny sexuálny život. Raz rozprávala kamarátke, že je Michael v posteli divoký a úžasný, len mal množstvo dosť zvláštnych zvykov, „píše Taraborelli v knihe.

Článok pokračuje na ďalšej strane.