Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Fanúšikovia Talentu v slzách: ZOMREL veľký človek a miláčik slovenského publika! - Škandál ! Woman

Fanúšikovia Talentu v slzách: ZOMREL veľký človek a miláčik slovenského publika!

Dlhoročný folklorista a hudobník nás navždy opustil. Na Slovensku sa preslávil vďaka hre na svoju 140- ročnú heligónku, s ktorou pravidelne vystupoval na rôznych folklórnych festivaloch.

Na tomto hudobnom nástroji hral viac než 80 rokov a práve vďaka hudbe precestoval celú Európu. Tento rok vydal aj CD s názvom Horička zelená.

Rodák z Hrušova vystúpil so svojou milovanou heligónkou aj v šou Česko Slovensko má talent v roku 2015. Svojím milým a spontánnym vystupovaním a, samozrejme, aj samotnou hrou na heligónku si okamžite získal nielen celú porotu, ale aj divákov.

Všetci si ho zamilovali a dali mu prezývku – rozprávkový deduško. Vždy sršal humorom, dobrou náladou a úsmevy rozdával na všetky strany. A takto si ho zapamätáme navždy:

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdroj joj.sk