Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Speváčka Tina šokovala odmietnutím liečiť sklerózu multiplex. Takto to s ňou teraz vyzerá! - Škandál ! Woman

Speváčka Tina šokovala odmietnutím liečiť sklerózu multiplex. Takto to s ňou teraz vyzerá!

Tina dávnejšie odhalila, prečo sa vlastne stiahla zo šoubiznisu – je za tým nevyliečiteľné ochorenie, ktoré napáda centrálny nervový systém. Je síce nevyliečiteľné, ale liečiteľné.

Lekári hovoria, že moderné lieky dokážu spomaliť napredovanie choroby, ktorá bez liečby môže mať veľmi vážne následky. Tina zažila prvý atak choroby, keď nemohla hýbať telom už pred dvoma rokmi, nehovorila o tom verejne. Až teraz. Priznala tiež, že keďže jej lieky v nemocnici nerobili dobre, rozhodla sa “prijať chorobu” a odmietnuť liečbu.

Lekári síce dvíhajú varovný prst, ona si ale zvolila svoju cestu. A odmietla nielen lieky ale aj koncertovanie. Zaradila sa tak medzi ľudí, ktorí odmietli štandardnú liečbu a pokúšajú sa o alternatívu, aj keď odborníci zdvíhajú varovný prst a tvrdia, že neliečené ochorenie sa môže veľmi zhoršiť.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojcas.sk