Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Po rozchode s Kopřivovou sám nezostane: Jágrovi sa už pchá do života táto žena! FOTO - Škandál ! Woman test

Po rozchode s Kopřivovou sám nezostane: Jágrovi sa už pchá do života táto žena! FOTO

Jaromír Jágr (47) sa už pred časom rozišiel s Veronikou Kopřivovou (28). Kladniansky rytier ale smútiť nemusí, len čo kopačky praskli, ponuky od žien sa mu len hrnú. Ponúkla sa mu aj štyridsiatnička Dana zo Slovenska s tým, že sa stačí len ozvať!

“Ty potrebuješ niekoho, ako som ja! V mojom veku! To by pasovalo! Jaromír, môžeš sa ozvať, “ odkázala Dana Jardovi Jágrovi cez Instagram.

Najslávnejší český hokejista sa tak nemusí báť, že by po rozchode s Veronikou Kopřivovou zostal sám. Veď Dana, ktorá je síce Slovenka, ale žije v Nemecku, má úplnú pravdu. Už je tiež v pokročilom veku a za tie roky zozbierala múdrosť, o ktorú sa teraz s Jardom môže podeliť. Rozhodne by si mali čo povedať. A vzťah by im vydržal.

Zatiaľ s žiadnou modelkou alebo inou krasotinka to Jágrovi nevyšlo. Lenže slová, ktoré Dana hokejistovi poslala, u mnohých fanúšikov vyvolali skôr posmech.

Článok pokračuje na ďalšej strane.