Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Mladí hrdinovia: Zo dna bazéna na kúpalisku vylovili bezvládne dievčatko (3), zachránili ho! - Škandál ! Woman test

Mladí hrdinovia: Zo dna bazéna na kúpalisku vylovili bezvládne dievčatko (3), zachránili ho!

Partiu z Poláčkovej knihy “Bolo nás päť” pripomínajú mladí hrdinovia z Veselí nad Moravou (10 až 12). Zachránili pred smrťou dievčatko (3), ktoré bezvládne ležalo na dne bazéna na kúpalisku vo Veselí nad Moravou.

K tragédii sa schyľovalo minulú stredu v jednom z dvoch bazénov, ktoré sa na kúpalisku nachádzajú. ” Bratranec si všimol, že je niečo pod vodou. Skočil som tam a našiel bezvládne telíčko. Začal som doň búchať, či bude nejako reagovať. Nereagovalo. Rýchlo sme ho vytiahli z vody, “uviedol Petr (11).

Chlapci okamžite vyvolali poplach, na ktorý bleskovo reagoval plavčík Tomáš Hroník (22) z Žeravic. Okamžite mu na pomoc pribehol policajt v civile David Fiala (45) z Veselí nad Moravou. Spoločne dávali dievčatku prvú pomoc.

Kurz sa vyplatil
” Bolo to prvýkrát, čo som zachraňoval niekomu život. Vlani som absolvoval kurz prvej pomoci a teraz mi prišiel k úžitku , ” kvitoval mladý plavčík. Obaja muži sa výrazne postarali o záchranu dievčatka, ktorú o chvíľu neskôr prepravil vrtuľník do Detskej nemocnice v Brne.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk