Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Kostnatá ruka Angeliny Jolie desí: Schováva vážnu chorobu za falošný úsmev? - Škandál ! Woman

Kostnatá ruka Angeliny Jolie desí: Schováva vážnu chorobu za falošný úsmev?

Herečka Angelina Jolie (44) bola zachytená počas pózovania na balkóne v Paríži, keď fotila kampaň na nový parfum. Fotky obľúbenej herečky okamžite obleteli svet a rozdelili fanúšikov na dva tábory.

Jedni sú toho názoru, že Angelina vyzerá šťastne, je stále krásna a nič jej nechýba. Druhí ale bijú na poplach a upozorňujú na jej na kosť vychudnuté ručičky a tvrdia, že toto rozhodne v poriadku nie je. Kde je teda pravda?

V poslednej dobe sa v súvislosti s Angelinou Jolie nerieši nič iné ako jej zdravotný stav. Už dlhú dobu sa špekuluje o tom, či obľúbená herečka netrpí nejakou zákernou chorobou. Americký bulvár dokonca prišiel s informáciami, že Angelina údajne nemala celý mesiac zjesť ani kus kôrky.

Najnovšie fotky Angeliny opäť rozdelili fanúšikov na dva tábory. Herečka bola zachytená na balkóne v sexi negližé, ako pózuje kvôli kampani na nový parfum.

Článok pokračuje na ďalšej strane.