Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Kate Middleton a princ William sa rozišli pre úplnú hlúposť: Neuhádnete, čo sa stalo! - Škandál ! Woman

Kate Middleton a princ William sa rozišli pre úplnú hlúposť: Neuhádnete, čo sa stalo!

Teraz sú jedným z najviac fotografovaných párov na svete, ich láska a ich šťastná rodina sú pod neustálym drobnohľadom. Tak prečo sa Kate a princ William rozišli predtým, než sa zobrali? Zistili sme.

Kate Middleton a princ William sa stretli počas štúdia na Univerzite v St. Andrews. Predpokladá sa, že ich navzájom predstavila kamarátka z Katinej školy Emilia Jardine-Patersonová.

Hoci Kate a Wills boli najprv dobrými priateľmi, princ William neskôr priznal: “Keď som sa prvý krát stretol s Kate, vedel som, že je na nej niečo veľmi zvláštne”. Ich priateľstvo sa nakoniec vyvinulo do niečoho viac a William a Kate sa zamilovali. Napriek tomu, že princ sa priatelil aj s inými vhodnými dámami, ako je napríklad americká dedička Anna Sloanová a britská dedička Isabella Anstruther-Gough-Calthorpe, zdá sa, že William mal oči iba pre Kate. Ich spoločný život vyzerá ako v rozprávke a nikto by nepovedal, že sa títo dvaja holúbkovia pohádali. A to dokonca až tak, že z toho bol rozchod.

Článok pokračuje na ďalšej strane.