Je tehotná? Vojvodkyňa Kate si obliekla nádherné večerné šaty a opäť rozvírila debaty

Tieto dohady vzbudili aj fotografie z tohtoročného septembra, na ktorej Kate na akcii Back to Nature laškuje s malým dievčatkom.

Zatiaľ nie je nič isté a nie je pravdepodobné, že by kráľovský pár túto novinu oznamoval počas svojich diplomatických povinností. Po návrate ich ale budeme napäto sledovať, pretože podľa doterajšieho načasovania predchádzajúcich troch tehotenstiev je Kate po Meghan opäť na ťahu.

Po slovách experta na kráľovskú rodinu, podľa ktorého je oznámenie požehnaného stavu na spadnutie, prišla ďalšia indícia. Podľa austrálskeho magazínu New Idea sa totiž Kate aj William majú sťahovať. Neopustia však Kensington palác, len si tam pre seba zaberú viac priestoru. Zdroje priamo z areálu navyše tvrdia, že pred vchodom ich “susedov” parkovali dodávky sťahovákov.

Vedľa vojvodského páru doteraz býval princ Richard (75), bratranec kráľovnej Alžbety II. (93), so svojou manželkou. Tí by už svojich 21 izieb vraj nemuseli potrebovať a mohli ich prenechať Kate s Williamom. V prípade, že vojvodkyňa skutočne čaká štvrté bábätko, sa im väčšie obydlie rozhodne bude hodiť.

Pred niekoľkými dňami sa dokonca začalo hovoriť o tom, že o štvrtom pravnoučkovi už vie aj Alžbeta. Tradícia velí, že sa to panovníčky musia dozvedieť ako prvé. Dvere sa netrhnú ani v britských stávkových kanceláriách. Tak uvidíme, čo nadchádzajúce dni prinesú.

Pozrite sa do fotogalérie na najkrajšie večerné šaty, ktoré si vojvodkyňa Kate kedy obliekla.

FOTOGALÉRIA:

Zdrojzeny.cz