Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Verešová je pred štyridsiatkou ohybná ako prútik: Andrea ukázala pekáč buchiet a pevné prsia - Škandál ! Woman

Verešová je pred štyridsiatkou ohybná ako prútik: Andrea ukázala pekáč buchiet a pevné prsia

Modelka Andrea Verešová (39) sa rozhodla, že tohtoročné leto bude hlavne v duchu odpočinku. Preto jej sociálne siete od začiatku leta neplnia takmer žiadne iné fotky ako tie od mora. A fanúšikovia si rozhodne nesťažujú. Andrea rada vystavuje svoju dokonalú postavu na obdiv a nie je sa čomu diviť. Na to, že pohľadná brunetka bude mať onedlho štyridsať rokov, vyzerá senzačne.

Modelka Andrea Verešová (39) je neustále v jednom kole a zvyčajne ani leto nie je výnimkou. Tentokrát sa ale slovenská kráska rozhodla pre zmenu. Namiesto leta našlapaného prác radšej zvoľnila a rozhodla sa, že si prázdniny užije s rodinou na dovolenkách a bude odpočívať. Veľkým prekvapením pre všetkých bolo, keď sa Andrea nechala počuť, že sa tento rok neukáže na filmovom festivale v Karlových Varoch . “Tento rok som si nariadila pokoj a k narodeninám som si nadelila dovolenku. Dnes letíme do Talianska, kde budeme s rodinou a priateľmi oslavovať. Vary tentoraz úplne vypúšťam, aspoň budú budúci rok vzácnejšie, “prezradila Verešová.

“Minulý rok vo Varoch bol veľmi pracovne náročný. Aj tento rok bol veľký záujem firiem, za čo som im vďačná. Tentokrát som si však povedala, že jeden rok nebude vadiť, keď si urobíme pauzu. Leto si tentokrát užijeme inak, “dodala.

Článok pokračuje na ďalšej strane.