Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Ewa Farna po mesiaci ukázala rodinnú foto so synčekom! Konečne ďalšia fotka, jasajú fanúšikovia - Škandál ! Woman

Ewa Farna po mesiaci ukázala rodinnú foto so synčekom! Konečne ďalšia fotka, jasajú fanúšikovia

Speváčka Ewa Farna (25) sa pred mesiacom stala mamičkou a od tej doby svojmu synčekovi Arturovi pochopiteľne venuje všetku pozornosť a čas. Úplne sa stiahla z verejného života a na rozdiel od iných celebrít neplní sociálne siete jednu fotkou za druhou. Keď teraz ukázala ďalšiu fotku, fanúšikovia jasajú nadšením.

Utajene sa vydala, niekoľko mesiacov tajila tehotenstvo, bez veľkého humbuku porodila a v ústraní si užíva materstvo. Speváčka, ktorá má jeden z najsilnejších fanklubov, sa podelila so svojimi obdivovateľmi fotkou celej rodiny. Je na nej pyšný otec Martin Chobot , EWE to v modrobielych šatách s malým uzlíčkom v náručí, ktorému podopiera hlavičku, neskutočne pristane. Hotová reklama na dokonalé šťastie.

Nie je to však jediné foto, ktoré Ewa zdieľala. Už v auguste ju čaká oslava 26. narodenín. Je to práve totiž desať rokov, kedy si vlastne vybrala svojho budúceho manžela a otca svojho syna, vtedy to bol však iba “chlapec z kapely”, na ktorú práve na konci júla 2009 robila konkurz. Na ten Martin vtedy dorazil a zvyšok už poznáme … ” 10 rokov spoluhráč, najlepší kamarát. Je to pecka, všetko. Achau, to to letí. Happy anniversary, otec! “Napísala Ewa k dvojici fotiek.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk