Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Spevák Pavol Habera ukázal dcéru. Posmiešky kvôli jej vzhľadu. FOTO - Škandál ! Woman

Spevák Pavol Habera ukázal dcéru. Posmiešky kvôli jej vzhľadu. FOTO

Pýšní rodičia Daniela Peštová (48) a Pavol Habera (56) na sociálnej sieti popriali svojej dcére Elle k 17. narodeninám. Keďže sa dievča takmer neobjavuje na verejnosti, tak mnohí boli jej aktuálnou podobou šokovaní.

Mnohí si dcéru slávneho páru pamätajú ako éterickú blondínku, v deviatich rokoch dokonca išla na módnu prehliadku.

“Doma to ale nejako extrémne neprežívame. To, že si odchodí na jednu prehliadku, keď má v nedeľu čas, nie je úplne seriózny modeling, “povedala vtedy Daniela, ktorá má za sebou hviezdnu kariéru svetovej topmodelky.

Ale potom sa Ella stiahla z verejného života, a tak všetkých jej aktuálne podoba prekvapila. Má tmavé krátke vlasy, takže nie je divu, že si ju občas pomýlia s chlapcom! A to sa stalo aj austrálskej topmodelke Elle Macphersonovej (55).

” Aký nádherný chlapec ,” napísala pod fotku Elle, ktorú kvôli jej dokonalej postave prezývali The Body. “To je dievča,” napísalo niekoľko fanúšikov.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk