Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Celeste Buckingham vyrazila novým účesom fanúšikom dych: Kráska išla na krátko a vyzerá úžasne! - Škandál ! Woman

Celeste Buckingham vyrazila novým účesom fanúšikom dych: Kráska išla na krátko a vyzerá úžasne!

Ešte donedávna tvorila Celeste Buckingham na oko priam ideálny vzťah s Alešom Mlátilíkom. Správa o ich rozchode tak všetkých poriadne zarazila. Zdá sa ale, že známa speváčka hodila minulosť za hlavu a do novej životnej etapy vykračuje štýlom, akým sa patrí – so zmeneným imidžom.

Sympatická speváčka zatúžila po zmene, pričom pred pár dňami poriadne prekvapila fanúšikov na sociálnej sieti. Zverejnila totiž fotografiu, kde má nový, a predovšetkým štýlový účes. Hustá nadpojená hriva je tak minulosťou, keďže si Celeste zvolila kratší strih.

Hovorí sa, že vlasová premena symbolizuje nový život alebo dokonca i nového muža. Či sa dá v prípade Celeste Buckingham hovoriť o ďalšej známosti, síce zatiaľ nevedno, no jedno je isté – po speváčkinom boku už vyše mesiaca nestojí o 17 rokov starší český fešák Aleš Mlátilík. A ako vyzerá? To sa dozviete na nasledujúcej strane.

Článok pokračuje na ďalšej strane.