Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
10 ZNAMENÍ, že ste stretli SPRIAZNENÚ DUŠU. Ak má Váš partner tieto vlastnosti je to ten PRAVÝ! - Škandál ! Woman

10 ZNAMENÍ, že ste stretli SPRIAZNENÚ DUŠU. Ak má Váš partner tieto vlastnosti je to ten PRAVÝ!

73% ľudí tvrdí, že našlo svoju spriaznenú dušu, alebo veria v koncept spolužitia dvoch duší. Zdá sa to ako romantická predstava, ale niektorí ľudia sú stále skeptickí. Ako ste na tom Vy?

Dnes sme pre Vás zhromaždili 10 príznakov, ktoré sú jasným znamením, že ste našli Vašej spriaznenú dušu!

10. Vzájomne rešpektujete svoje slabosti.
Nikto nie je dokonalý. Máme všetky chyby a nie je vždy možné ich skryť. Ale Vaša spriaznená duša o nich vie a prijme Vás so všetkými Vašimi zraniteľnosťami. Pre Vašu spriaznenú dušu sú tieto problémy len “perfektné nedokonalosti”. Niekto hádže ponožky na podlahu a niekto nevypína svetlo. Niekto môže byť posadnutý poriadkom a organizáciou, zatiaľ čo niekto iný môže byť slobodným duchom a veriť, že dezorganizácia je znakom tvorivosti. Najdôležitejšie je snažiť sa spoločne zlepšiť!

9. Obaja sa cítite pohodlne mlčky.
Mali by ste sa vzájomne cítiť dobre. Ak sa obaja cítite dobre, keď ste v spoločnosti druhej osoby, aj keď v úplnej tichosti, znamená to, že ste obaja na rovnakej vlne. Ak sa bojíte ticha, potom je to zlé znamenie.

8. Pohybujete sa rovnakým smerom.
Pravé spriaznené duše majú vždy podobné životné ciele. Obaja zdieľate mnoho podobných záujmov, presvedčenia a spoločných názorov na život. Máte rovnaký hodnotový systém. Obaja môžete mať rovnaké obľúbené jedlo, koníčky, alebo politické preferencie. Koniec koncov, ak Váš celkový názor na život je rovnaký, budete chcieť zostať spolu.

7. Nesnažíte sa potláčať navzájom a dávate partnerovi priestor, ktorý potrebuje.
Zdieľate všetky svoje pocity so svojim partnerom a niekedy sa dokonca zdá, že ste synchronizovaní. Zároveň ale nestrácate svoju individualitu a rešpektujete osobnosť svojho partnera. Je veľmi dôležité tráviť čas oddelene. A Vy to chápete a nebojíte sa, že to povedie ku kolapsu vzťahu. Pravé spriaznené duše sa navzájom neustále učia niečo nové.

6. Boli ste na rovnakom mieste.
Nevysvetliteľné, ale je to tak. Môžete toto nazvať zvláštnou náhodou, ale niekedy sa spriaznené duše ocitajú na rovnakom mieste a súčasne bez toho, aby o tom vedeli. Často si to uvedomujú až po stretnutí. Je možné, že sú dve spriaznené duše priťahované ako magnety?

5. Vo Vašom vzťahu nie je takmer žiadna žiarlivosť.
Šťastné páry a priatelia zriedka zažijú bláznivé záchvevy žiarlivosti. So spriaznenou dušou sa cítite vo vzťahu bezpečne. Vaša dôvera je tak silná, že žiarlivosť miznú do pozadia. Navyše si navzájom nedávate dôvody k žiarlivosti, pretože nikto z Vás nechce ublížiť tomu druhému.

4. Nie ste sebeckí voči Vášmu partnerovi.
Vzťahy sú o vzájomnom rešpekte. Egoistické správanie môže zabiť aj najsilnejší vzťah. Spriaznené duše sú schopné ovládať svoje ega a súhlasiť s tým, že ostatní majú právo robiť chyby. Viete, že vzťah je oveľa dôležitejšie ako Vaša vlastná pýcha. Ak urobíte všetko pre to, aby ste pomohli svojmu partnerovi, ale on toho pre Vás toľko neurobí, potom s najväčšou pravdepodobnosťou nie ste spriaznené duše.

3. Ťažké časy vo Vašom vzťahu Vám pomáhajú rásť.
Všetci ľudia sa skôr, alebo neskôr hádajú. Niekto kvôli nezdravým jedlám a niekto kvôli vážnejším záležitostiam. Mnoho ľudí chce v takých okamihoch utiecť a oddelí sa. Ale aj počas rozluky máte stále pocit, že ste spolu, pretože cítite spoločnú energiu. A toto spojenie Vám dáva jasne najavo, že ste našli spriaznenú dušu.

2. Diskutujete o všetkom.
Ste vždy priamočiari, aj keď je to ťažké. Kto iný, ak nie Vaša spriaznená duša, môže otvoriť oči pravde? Vaša spriaznená duša by sa mala cítiť pohodlne, keď Vám hovorí, ako sa cíti a čo si myslí, že je potrebné urobiť. Takáto osoba sa Vás nikdy nebude snažiť zámerne a zlomyseľne oklamať.

1. Staráte sa navzájom o seba toľko, že cítite partnerovu bolesť ako svoju vlastnú.
Nič nemôže spojiť 2 osoby viac ako bolesť. Pochopíte, že ste sa stretli s Vašou spriaznenou dušou, ak ste schopní silnej empatie. Budete zdieľať navzájom svoje bolesti a strasti, a budete môcť sympatizovať. Zdieľanie emócií je dobré znamenie.

Veríte, že ste stretli Vašu spriaznenú dušu? Možno viete aj o ďalších znameniach? Zdieľajte ich s nami nižšie v komentároch!

ZDROJ: brightside.me