Meghan je nočná mora! Vykázali ju z kráľovskej lóže kvôli porušeniu protokolu

Vojvodkyňa Meghan (37) dorazila na tohtoročný Wimbledon fandiť svojej veľkej kamarátke, tenistke Serene Williamsovej (37) a okamžite sa postarala o veľký rozruch! Nielen, že dorazila nevhodne oblečená, kvôli čomu ju údajne nepustili do kráľovskej lóže, ale tiež vraj bola celý deň úplne na nevydržanie!

Meghan Markle sledovala na Wimbledone v minulom týždni zápas svojej kamarátky Sereny Williamsovej v časti, ktorá bola vyhradená len pre členov tenisového klubu. Podľa mnohých svojim oblečením hrubo porušila wimbledonský protokol.

Na stretnutí totiž dorazila v obyčajných modrých džínsoch a zrovna Wimbledon si veľmi zakladá na tradíciách a do sekcie pre členov klubu sa patrí prísť v spoločenskom oblečení.

Podľa všetkého sa Meghan snažila o neutrálny outfit, to sa jej však vypomstilo, pretože do sekcie pre členov klubu sa v džínsoch jednoducho nesmie. Nepustili ju preto ani do kráľovského lôžka a musela sa uspokojiť s horším miestom. Podľa všetkého to ale vojvodkyni príliš nevadilo. “Nemohli ju pozvať do kráľovskej lóže, pretože na sebe mala jeansy, ale jej na tom nezáležalo, proste chcela len sledovať Serenu,” dodal ďalší z usporiadateľov Wimbledone. To ale nie je všetko čím spôsobila rozruch…

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk