Manželka Jiřího Krampola sa z nemocnice sťahuje do liečebne, musí nastúpiť na odvykaciu kúru

Hercovi Jiřímu Krampolovi (81) sa po rokoch problémov s chorou manželkou Hankou Krampolovou (57) blýska na lepšie časy. Pani Hanu totiž prepúšťajú z nemocnice, z nej ju ale odvezú rovno na odvykaciu liečbu.

“V pondelok idem za Hankou s kufrom oblečenia a v utorok by mala odísť na odvykačku do Červeného Dvora. Našťastie sa mi ju tam podarilo umiestniť, aj keď majú dlhodobo plno a čaká sa veľmi dlho. Niekto ale na liečenie nedorazil, tak sa uvoľnilo miesto, “povedal eXtra.cz herecký bard.

“Našťastie už teraz manželka vyzerá výborne. Nefajčí, úplne jej to zatrhli kvôli liečbe žalúdka, a pribrala päť kilogramov. Reverz síce v tom Dvore podpísať môže, ale keby to urobila, ide rovno do blázinca. Hanka sama vie, že sa toho inak nezbaví. A ja už by som ďalej ten balvan neuniesol. Roky mi to odčerpávalo energiu. Ako som mohol robiť srandu, keď som sa musel starať o ženskú, u ktorej nikto nevie, čo zase vykoná? Aj doktor mi hovoril, že buď by som skočil z okna ja, alebo by som ju snáď z neho strčil, “hovorí otvorene Jiří Krampol .

Článok pokračuje na ďalšej strane.