Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Žena s najkrajším pozadím na Slovensku aj Česku. Čo na ňu hovoríte? FOTO - Škandál ! Woman test

Žena s najkrajším pozadím na Slovensku aj Česku. Čo na ňu hovoríte? FOTO

S tým musíme úplne súhlasiť. Dievča menom Timea Trajtelová patrí bez debát medzi najkrajšie ženy v Česku a na Slovensku a to nielen vďaka svojej krásnej tvári, ale aj pozadiu, ktoré sa pýši titulom najkrajšieho zadku v Česku a na Slovensku.

Timea je bikini fitness modelka na Instagrame ju sleduje vyše 200 tisíc ľudí. Svojich fanúšikov pravidelne dráždi svojimi fotkami na sociálnych sieťach a musíme uznať, že naozaj stojí za to. Aj keď za tým muselo byť určite veľa práce.

Krásna brunetka odrovnáva svoje konkurentky nielen vďaka dokonalej postave a tvrdej drine. Jej instagramový profil je plný zvodných fotografií, na ktorých športovkyňa predvádza svoj nepopierateľný sexepíl.

Ako vyzerá?
Musíme povedať, že dokonale. Toto je snom každej ženy. Každého muža sen je zase mať priateľku, ktorá ten najkrajší zadok bude mať.

Pokračujte na nasladujúcu stranu a zhodnoťte či jej titul zaslúžene patrí…

Článok pokračuje na ďalšej strane.