Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Z Evelyn je BOHYŇA! Zverejnila najkrajšiu bazenovú fotku. Páni, vyzerá ako úplná modelka! - Škandál ! Woman

Z Evelyn je BOHYŇA! Zverejnila najkrajšiu bazenovú fotku. Páni, vyzerá ako úplná modelka!

Letná sezóna nenechala chladnou ani našu krásnu komičku Evelyn. Tá si slnečné lúče užíva plnými dúškami, je to vidieť aj na najnovšej fotografii od Lukáša Kimličku. Svedomite môžeme povedať, že blondínka konkuruje už iným celebritám, ktoré sú svojimi plavkovými zábermi doslova preslávené.

29-ročnú hviezdu z Oravy spoznalo Slovensko s o niečo guľatejšími tvarmi, no potom, čo sa Evelyn stala súčasťou tanečnou šou Let’s Dance, netočila len svojimi nohami, ale aj s nadbytočnými kilogramami. Blondínka, ktorá má na svojom konte zopár hereckých úloh i moderovanie Farmy 10, však dala chudnutiu zelenú a s aktívnym pohybom pokračuje aj mesiace po ukončení relácie.

Po tom, ako Eva Krámerová schudla a podstúpila zmenšenie pŕs, sa ukazuje v plavkách jedna radosť. Avšak niet sa čomu čudovať – i keď bola Evka úžasná aj s kilami navyše, za posledné obdobie poriadne opeknela.

Článok pokračuje na ďalšej strane.