Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Víťazka Gyöngyi Bodišová 4 roky po talente šokuje: Veď vyzerá ako chlapec. - Škandál ! Woman

Víťazka Gyöngyi Bodišová 4 roky po talente šokuje: Veď vyzerá ako chlapec.

Gyöngyi Bodišová (26) sa zapísala do sŕdc divákov šou Česko Slovensko má Talent srdcervúcim životným príbehom. V roku 2015 si tak tmavovláska prišla rozprávkové ceny v celkovej hodnote 100 000 eur a možnosť makať na kariére. Ako to s ňou ale nakoniec dopadlo?

Na pozícii Gyöngyi Bodišovej by chcel pred štyrmi rokmi stáť každý, kto sa pokúsil zabojovať o výhru 100 000 eur v Československo má talent. Šek v tejto krásnej hodnote napokon skončil v rukách dievčiny vyrastajúcej v skromných pomeroch.

Talentovaná Gyöngyi Bodišová sa v živote pretĺkala krízovými centrami a istý čas dokonca žila aj na ulici. Jej životné peripetie tak zasiahli srdcia divákov aj poroty a stala sa absolútnou víťazkou Talentu. Mnohí však o hudobnej kariére mladej Gyöngyi už vtedy pochybovali.

Je tomu len zopár týždňov, čo sa brunetka na sociálnej sieti pochválila, že vyskúšala šťastie i v ďalšej, tentokrát maďarskej súťaži, pričom doposiaľ nie je jasné či postúpila. Svojich fanúšikov však potešila aspoň dvoma videami, z ktorých je zrejmé, že na spev rozhodne nezanevrela. Jej fotky na najnovšie videá nájdete na nasledujúcej strane.

Článok pokračuje na ďalšej strane.